שנת לימודים חדשה – שטיח חדש

מאמר זה נכתב על ידי חברת צמר שטיחים יפים
מאמר זה נכתב על ידי חברת צמר שטיחים יפים

רשת משפחתית עם מסורת ואהבה של מכירת שטיחים.

בכתבה זו נדבר על:

החופש הגדול מסתיים בקרוב ומפנה את מקומו לשנת הלימודים הבאה עלינו לטובה, גם שנת הלימודים האקדמית לא רחוקה מלהגיע, וזו הזדמנות טובה להתחדש. כך שבנוסף לספרי הלימוד, המחברות, כלי הכתיבה, הקלמר והילקוט שיסייעו לכם בעודכם סופגים ידע וכלים במסגרת הלימודית – תשדרגו גם את סביבת העבודה, שולחן הכתיבה או פינת המחשב שלכם עם שטיח חדש, שכן אתם הולכים לבלות שם הרבה בעשרת החודשים הקרובים, בכתיבת עבודת הגשה, התכוננות למבחנים, ופתירת כמות נכבדת של תרגילים, מטלות ושיעורי בית, אז מוטב שזו תהיה פינה נוחה ומזמינה. עם צמר שטיחים יפים, תהפכו את סביבת הלמידה למקום שנעים לחזור אליו בכל ערב מחדש, מכמה היבטים.

אסתטיקה

שטיח, מעבר לתכלית שלשמה נוצר, והיא לשמור על כפות הרגליים מתנאים של חום או קור, הוא ללא ספק פריט אופנתי שמשדרג באופן אוטומטי כל חלל שהוא מונח בו, באחת מ-2 דרכים:

א. טבעו של השטיח עצמו, כמו שטיח הקילים, או השטיח הגיאומטרי אשר מאופיינים בדוגמאות סימטריות וצבעוניות מיוחדת שמושכת את תשומת הלב, השטיחים הללו הם הדבר הראשון שהעין מתמקדת בו בעת ביקור בחלל. 

ב. השדרוג נובע מאלמנט ההפתעה, השמת שטיח בחלל שלא חשבתם שהוא ישתלב בו בצורה כה מדויקת, כמו שטיח במסדרון, בפינת האוכל הקטנה בסלון, או במעבר בין חדר הכביסה למרפסת.  

בהתאם לכך, אם לא חשבתם להניח שטיח בפינת הלמידה שלכם, זו בדיוק הסיבה לעשות זאת, כי הוא יעצים אותה, יעניק לה גוון ייחודי שיגרום לכם לרצות לרבוץ בה עוד ועוד, גם אחרי שתסיימו את המטלות מבית הספר.

עמידות 

שטיח הוא פריט איכותי שיבטיח לכם נוחות ורכות מתמשכת לטווח ארוך. בהתאם לזאת, השטיחים שלנו עשויים מהחומרים האיכותיים והעמידים ביותר כך שיהיה סביר מאוד להניח כי שטיחי וינטג’ או שטיחי חלוקי נחל מבית היוצר של צמר ילוו אתכם לאורך תקופת התיכון דרך הבגרויות והצו הראשון, או לכל שנות התואר הראשון ויהיו שם גם כשתגישו את הסמינריון האחרון שלכם. בכל שלב במסע שלכם במסגרת הלימודית, הם יהיו שם לרשותכם, יספקו לכם מרגוע לכפות הרגליים.   

נוחות

השטיח הוא כלי פרקטי למדי, ולו יתרונות רבים, כך למשל הוא מבודד חום וקור וכך למעשה מספק הגנה לכפות הרגליים העדינות שלכם, ובכלל מאפשר לכם לעבוד יחפים ונינוחים בכל עונות השנה, במיוחד שטיחים נורדיים או שטיחי ברבר מרוקאיים, שהם עבים וצמריריים במיוחד. אפשר לומר כי שטיח יכול במידה רבה להפוך לפינת למידה בפני עצמה, שכן במקום לשבת על הכיסא לצד שולחן הכתיבה שלכם, אתם יכולים פשוט לשבת או לשכב על השטיח ולהנות מלמידה חווייתית שלווה ונעימה. 

אנחנו בצמר שטיחים יפים מייצרים שטיחים איכותיים בעבודת יד קפדנית מקצועית ומדויקת כבר 3 דורות, ואצלנו תמצאו מבחר עשיר של שטיחים מסוגים וחומרים שונים ומגוונים, שיהפכו את פינת הלמידה שלכם לאזור הכי אטרקטיבי בבית, ויספקו לכם חוויית למידה איכותית, אפקטיבית, ומהנה לשנת הלימודים הקרובה, והבאות אחריה.

רוצים גם לשדרג את הפרויקטים שלכם עם השטיחים שלנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

לקריאה נוספת