השטיח הוא חברו הטוב ביותר של בעל החיים

רבים מאיתנו בוחרים לחלוק את החיים והמרחב הביתי עם חיית מחמד אחת או יותר. חיות המחמד הם החברים הכי טובים שלנו, הם אוהבים אותנו ללא תנאים, ומהווים פקטור בהחלטות של עיצוב ושדרוג הבית. לכן קורה לא פעם שכאשר עולה הנושא של הכנסת שטיח הביתה, הרבה אנשים נרתעים מהרעיון. אנחנו בצמר שטיחים יפים כאן כדי למנות את היתרונות של הימצאותו של שטיח בבית עם בעל חיים. וכך לעזור לכם, אולי, לשקול את העניין מחדש.

  1. לכלוך- אחת הסיבות המרכזיות שאנשים חוששים להכניס שטיח לבית שיש בו בעל חיים היא הלכלוך שבעל החיים והשטיח מייצרים גם יחד: בעל החיים משיר שיער, נוצות, קשקשים שנתפסים בשטיח, בנוסף לאבק שהולך ומצטבר עליו, כך שלנקות את אותו נראית משימה בלתי אפשרית. אך אל דאגה, השטיחים, בדומה לטלוויזיות או טלפונים חכמים, הולכים ומשתכללים עם הזמן ובהתאם לצרכיו של הציבור. נוצרות טכנולוגיות שמביאות פתרונות לסוגיות הקשורות בשטיחים, ובניהן גם הניקיון. בהתאם לזאת, גם שטיחי הקילים וגם שטיחי חלוקי הנחל שלנו יהיו כמו חדשים לאחר שימוש במחבט השטיחים ושואב האבק.
  1. בטיחות- חיות המחמד שלנו אוהבות לשחק, לרוץ, לקפוץ, לפרוק אנרגיות. ואנחנו רוצים את הטוב ביותר בשבילם, שיהיה להם מרחב בטוח ככל האפשר שבו יוכלו לשוטט ולהנות, מבלי להיפגע או חלילה להיפצע. לכן שטיח היא האופציה הבטוחה ביותר, הוא גלגל ההצלה שלהם, ואנחת הרווחה שלכם. שטיחים כדוגמת השטיחים האפגניים, או הנורדיים שלנו יכולים להיות ממוקמים בכל חלל בבית, ולשמור על בעל החיים שלכם מפני נפילות, החלקות, ופציעות לא רצויות.
  1. שקט- בעלי החיים אוהבים לחקור את חלקי הבית השונים: לטפס על המדפים, לרוקן את תכולת הארון, לגנוב מטעמים מהמקרר, ולעיתים פשוט להתהלך ברחבי הבית. כך הם בעצם יוצרים המון רעש, שמפריע לכם ולסובבים אתכם, רעש שלשטיחים יש יכולת לבלום. ממגוון סיבות, כגון- החומרים המצויים בהם, הצפיפות שלהם, הגודל של השטיח עצמו, ועוד. הצבת שטיח בחללים השונים בבית, תמגר משמעותית, את רעשי החפצים שנופלים מהמדפים, ואת קולות טיפוף הרגליים על הרצפה. וכך שטיחים כגון שאגי או ברבר מרוקאי יסייעו ביצירת אווירה של שקט ושלווה.

לסיום, בעלי החיים הם חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, אנחנו אוהבים אותם ודואגים להם. ודווקא בגלל זה חשוב להביא שטיח הביתה: הוא ישמור עליהם מפני נפילות ופציעות, ימגר את הרעשים שהם מפיקים כשהם משוטטים ומשחקים, ולא תצטרכו לדאוג לגבי הלכלוך שבעלי החיים שלכם משאירים על השטיח- פרווה ושאריות אוכל, שכן ניתן לנקות את השטיחים שלנו בקלות וביעילות. השטיחים של צמר לא רק יטיבו עצמכם ועם חבריכם ההולכים על ארבע, אלא שהם ישפרו את חייכם בצורה ניכרת. 

קטלוג שטיחים לחלל הבית

רוצים גם לשדרג את הפרויקטים שלכם עם השטיחים שלנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

לקריאה נוספת

שטיחי קיץ- יש חיה כזאת!

העונה החמה כבר כמעט כאן, ואיתה השמש, הים, הימים הארוכים והצבעוניות המיוחדת שלה. בקיץ הטבע פורש על עצמו שטיח יפייפה בגוונים של צהוב, חום, אדום

קרא עוד »