השטיחים שלנו בבית האח הגדול 2021

אחד האלמנטים המשמעותיים ביותר בעיצובו של בית האח הגדול, ובעיצוב פנים בכלל, הוא כמובן השטיח התורם רבות לאווירה ולהרגשת הדיירים השוהים בבית. גם השנה נבחרה רשת “צמר שטיחים יפים” לעצב את הבית עם השטיחים המרהיבים שלה אשר מעטרים את כל החללים ללא יוצא מן הכלל, ובכל מקום הם נותנים בדיוק את הנגיעה המתאימה.

 

כחברה עם היסטוריה מכובדת שנפרשת על פני יותר מ- 50 שנה, ברשת 13 כבר יודעים כי שטיחי בית האח הגדול הופקדו בידיים טובות. אנו ב”צמר” חיים ונושמים שטיחים כבר כמה דורות, תוך כדי שמירה על האווירה החמה והביתית שעושה את כל ההבדל. התחושה של משפחה ובית חם לשטיחים, ביחד עם מקצוענות ניכרת בכל תחומי פעילותנו – החל מאתר האינטרנט ועד לסניפים.

בסלון ובפינת אוכל

שטיחים עשויים 100% צמר מבית המותג “STEPEVI” בעשרות גוונים ודוגמאות משלימות אשר משתלבים לכדי מרקם נעים, אנרגטי וחי השומר על אווירה ביתית וחמה.

 

בחדר האח 

לחלל האינטימי והמוגן של חדר האח בחרנו שטיח כחול שעיר, שמשתלב עם גווני החדר ונותן תחושה של רוגע, תמיכה ומשרה ביטחון עבור דיירי הבית.

בחדר הארונות 

שטיח שחור ולבן המורכב למעשה מ- 2 שטיחים שונים בדוגמת מסגרות בהזמנה מיוחדת. מדובר בשני שטיחים שעירים ונעימים שכיף לעמוד עליהם ברגליים יחפות. המסגרת מעניקה תחושה של סדר וארגון.

חדר שינה 

בחדר השינה שילבנו שטיח תכלת שעיר בהזמנה מיוחדת מהמותג הצרפתי “בלזן”, המשרה נעימות מרבית בחלל. בנוסף, מעל השטיח פרשנו מספר שטיחים נוספים עגולים בקוטר ענק ובגוון לבן, אשר נותנים אוירה מיוחדת ושונה.

מדרגות הכניסה והיציאה 

הבחירה בשטיח שעיר בגוון בהיר נועדה להאיר ולפתוח את חלל חדר המדרגות, ולמזג בין הכניסה לבין הירידה לחללים המרכזיים בבית הלא הם הסלון ופינת האוכל.

לקריאה נוספת: 

השטיחים שלנו בבית האח הגדול 2020.

לחצו כאן למאמר המלא

שטיח מקיר לקיר בסלון בית האח הגדול(2)

רוצים גם לשדרג את הפרויקטים שלכם עם השטיחים שלנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

לקריאה נוספת