צמר שטיחים יפים ב”אח הגדול”!

שטיחי האח הגדול 2020

במהלך שמונה השנים האחרונות אין ישראלי שלא ליווה מקרוב את דיירי בית האח הגדול. צחקנו איתם, בכינו, כעסנו והתרגשנו. גם השנה, רגע לפני שהבית סוגר את שעריו לתמיד, מובטחת לנו עונה שתהפוך את החורף הקרוב לסוער במיוחד. לא מעט בזכות עיצוב הבית עצמו…

לאורך השנים היווה עיצוב בית האח את אחד מגורמי המשיכה המרכזיים לצפיה בתכנית הפופולארית. בכל שנה, הקפידו המעצבים המוערכים מיכאל ששון ודולה ליצור מארג מושלם של תכנון חוויתי ועיצוב דינמי ומעורר השראה. רשת “צמר שטיחים יפים” נבחרה זו השנה השמינית לקחת חלק בעיצוב הבית, ומוכיחה, גם הפעם, שבכל הקשור לשטיחים, השמיים הם הגבול.

השנה אובזר הבית בשטיחים בהתאמה אישית ומוקפדת על פי הקונספט הייחודי. מכיוון שזוהי העונה האחרונה שתעלה לאוויר במסגרת שידורי “קשת”, בחרו המעצבים, באופן סימבולי, ליצור אלמנטים המדמים את פירוק הבית בדוגמת שברים על הקירות, החלונות וכיוב׳.

בכדי להעצים את המימד הדרמטי, נבחר עבור החלל הציבורי שטיח צמר רך ומפנק של המותג הבינלאומי STEPEVI, המתאים במיוחד לעונה החורפית. דוגמת השטיח מזכירה במראה את תנועת הגלים והוא מורכב מ-36 גוונים שונים. בכך, מצליח השטיח ליצור בכל פינה אווירה שונה וייחודית. הגוונים שנבחרו לסלון הם על טהרת הכחולים והסגולים, ואת פינת האוכל מעטרים גווני בז׳ תכלת וירקרק.

בחדר השינה המשותף, בחרו המעצבים יחד עם מומחי החברה בשטיח בגווני שמנת ובז׳ שמטרתו לשוות בחלל תחושה מרגיעה ונעימה. השטיח הרגוע מהווה קונטרסט לקירות הכוללים דוגמת שברים בצהוב ובכחול. לחלל ההדחה ולמדרגות הבית מהן יכנסו ויצאו הדיירים נבחר שטיח בגוון כחול דרמטי, כיאה לסצנות הכניסה והעזיבה של הדיירים המודחים עד לרגע בו ייצא או תצא הזוכה של העונה!

כל השטיחים המופיעים בבית האח הגדול ניתנים להזמנה במידות קונבנציונאליות לבתים פרטיים. המחירים נעים בין 100 ועד 3,000 ש”ח למ”ר.

להשיג ברשת “צמר שטיחים יפים”: ראשון לציון, תל אביב, הרצליה, נתניה – פולג

לכתבה במגזין “בניין ודיור” על בית האח הגדול >>

רוצים גם לשדרג את הפרויקטים שלכם עם השטיחים שלנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

לקריאה נוספת

סוגי השטיחים הנפוצים

סוגי השטיחים הפופולריים כיום

מהם שטיחים מודרניים? רוב השטיחים המודרניים העכשוויים הם אלו המגיעים בגוון אחד חלק, ללא דוגמאות כמעט. המראה שלהם נקי ומודרני ומתאים לריהוט האירופאי-מודרני שרובנו מעדיפים. חלק מהשטיחים

קרא עוד »