073-7599110

ניקוי שטיחים

את השטיחים יש לנקות על בסיס קבוע בבית בצורה פשוטה בעזרת שואב אבק או מטאטא. לא מומלץ לנקות שטיח על ידי חומרים כימיים שעלולים לפגוע בצבע, במרקם ובחומר ממנו הוא עשוי. אחת לשנתיים מומלץ למסור את השטיח לניקוי מקצועי שהוא מאוד יסודי ועמוק. הניקוי מחזיר לשטיח את החיוניות והברק הטבעי שלו ומדגיש את חדות הצבעים שהתעמעמו כתוצאה מהצטברות האבק והלכלוך. הניקוי מקנה לשטיח מראה רענן ומחזיר לו את רכותו הטבעית. כמובן שהליך הניקוי נעשה תוך שמירה על צבעי השטיח ובהתאם לסוג (שטיח בעבודת יד או שטיח מכונה), למרקם השטיח ולחומר ממנו הוא ארוג. אם השטיח עבר הצפה הטיפול יהיה שונה ומעמיק. מחלקת ניקוי שטיחים של "צמר שטיחים יפים" מבצעת את כל עבודות הניקוי בשיטות המתקדמות ובחומרים האיכותיים ביותר, תוך שימת דגש רב על מקצועיות בכל שלב ושלב בתהליך העבודה. תהליך הניקוי מבוצע לאחר סקירה ראשונית בשיטת 4 השלבים: ניעור, שטיפה, סחיטה וייבוש השטיח.

התהליך מבוצע תוך מתן תשומת לב ואחריות מלאה לשמירתו של השטיח. בנוסף, "צמר שטיחים יפים" מתמחה בניקוי ספות, וילונות וריפודים. (השירות ניתן גם בבית הלקוח). שירות חינם של הובלה והחזרה מבית הלקוח.

ניקוי שטיחים מכל הסוגים

צמר שטיחים יפים הינה חברה משפחתית שחיה ונושמת שטיחים ומכירה היטב את סוגיהם ומאפייניהם השונים, בין אם שטיחים אוריינטאליים, עבודת יד, עכשוויים או קלאסיים. לעובדי החברה יש את כל הידע והכלים הנדרשים עבור ניקוי שטיחים מקצועי באחריות מלאה, בהתאם לתכונות של כל סוג שטיח, מרקמו, חומריו ומידת צפיפותו, וכן בהתאם לסוג ומידת הנזק שנגרם לו. עבודות הניקוי עצמן מבוצעות בקפידה באמצעות מכשור וחומרים חדשניים במטרה לנקות את השטיחים תוך שמירת גוניהם והחזרת חזותם, איכותם ורכותם המקוריות, ושמירת ערכם הכספי.

ניקוי סוגים שונים של שטיחים

לפניכם מספר דוגמאות לסוגי שטיחים שאנו מנקים:

  • שטיחים פרסיים – שטיחי יוקרה אוריינטאליים עדינים, הנארגים ביד בעיצובים יפיפיים עם חומרים איכותיים בעלי גוונים מבריקים ועזים. ניקוי שטיחים אלו דורש הבנה מעמיקה באופן אריגתם והכרת חומרי הגלם שלהם. הניקוי עצמו מבוצע עם חומרים ייעודיים השומרים על השטיח ומונעים היווצרות נזקים בלתי הפיכים. עבודות הניקוי יכולות להיות ניקוי יבש או רטוב. הליך ניקוי רטוב מורכב ממספר שלבים של ניעור במכשור מיוחד לשם הוצאת לכלוך, חול ואבק, והשרייה במים חמים וסבון עדין לריכוך לכלוך שהתקשה. לאחר מכן מנקים את השטיח באמצעות ציוד מיוחד עבור שטיפה במים רכים, סחיטה והברשה. מעבר לכך ובשימוש שוטף, מומלץ להפוך אחת לחודש את השטיח למשך יום, ומנגד לא לחשוף את השטיח לשמש ולא לחבוט בו.
  • שטיחים טורקיים – סוג המכונה גם שטיחים אנטוליים, נארגים בעבודת יד, עשויים מצמר או משי וידועים באיכותם הגבוהה ובטכניקת אריגה ייחודית עם שתי וערב כפול. סוג זה של שטיח מומלץ לשלוח אלינו לניקוי מקצועי כפעם בשנה או עקב היווצרות כתמים קשים שלא ניתן להוריד לבד. אנו ננקה את השטיח בעזרת חומרים עדינים במיוחד שאינם מזיקים לאופן האריגה ולסיביו של השטיח. מעבר לכך, את השטיח עצמו יש לנקות פעם בשבוע עם מברשת או מטאטא בעלי סיבים רכים או עם שואב אבק בעוצמה בינונית וללא תנועות סיבוביות.
  • שטיחים אפגאניים – שטיחי צמר עמידים ויקרים, מרהיבים ביופיים, עשויים בעבודת יד בשיטות מסורתיות עתיקות יומין. כוללים שורה ארוכה של סוגים כמו שטיחי בוכרה או רגל, המאופיינים בצורות גיאומטריות ובגווני צהוב, אדום וחום. ביומיום יש לנקותם בעדינות באמצעות מברשות רכות או שאיבה בעוצמה בינונית ללא שאיבתם של הפרנזים. בנוסף, אחת לשישה חודשים מומלץ להפכם וכן לשנות את זווית הנחתם. את השטיחים אסור לקפל, לחשוף לשמש, לכבס במכונה או לחבוט בהם. פעם בשנה או במידה והשטיח סובל מחורים בחלקו האחורי או מכתמים קשים, יש לשלחו לניקוי מקצועי.
  • שטיחי שאגי – סוג מודרני, מבוקש ולא יקר של שטיחים נעימים למגע בעלי סיבים ארוכים טבעיים או סינטטיים, שככול שאריגתם צפופה יותר כך עולה איכות ועמידות השטיח. יחד עם זאת, סיביו הארוכים של השטיח מקשים על שאיבתו והוא נוטה לצבור לכלוך, ולכן יש להיעזר בשואב ייעודי לסוג זה שטיחים. כמו כן, בכדי להחזיר לשטיח את הברק והרכות שלו ולנקותו כראוי יש לשלוח אותו לניקוי מקצועי כל מספר חודשים. עבודות ניקוי שטיחים אלו מבוצעות על ידינו בהתאם לסוג חומריהם, צבעיהם ומידת צפיפותם ובהתאם לחומרת הכתמים שיש עליהם.

שטיחי חבל – שטיחים העשויים מסיבים של במבוק וקוקוס, מסופקים בשלל גוונים טבעיים ונחשבים לעמידים במיוחד. ניקוי מקצועי של שטיחים אלו מבוצע בשיטה רטובה ועושה שימוש בחומרים מיוחדים המתאימים לסיביהם ומורידים גם כתמים קשים במיוחד. הניקוי מבוצע במספר שלבים של ניעור, השריה במים וחומרי ניקוי, שטיפה בלחץ גבוה, הברשת השטיח, שטיפתו, סחיטתו וייבושו. ביומיום ניתן לשאוב את השטיחים בעוצמה נמוכה משני צידיהם.

לקבלת הצעת מחיר ותיאום הגעה אנא צרו קשר בטלפון 1-800-20-23-20. 

ניתן לקבל שובר הנחה לניקוי בסך 15% בכל אחד ואחד מסניפי הרשת.

אנחנו נגיע אליך הביתה ויחד, נעזור
לך להתאים שטיח כמו כפפה ליד

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Close form
לתאום פגישה
paamon
       073-7599110   shapoor@tzemer.co.il     כתובת משרד ראשי: אליהו איתן 3 בית גירון, ראשון לציון
כל הזכויות שמורות לצמר שטיחים יפים - יבוא, ניקוי ותיקון שטיחים. עיצוב אתרים: סטודיו משק 8, פיתוח Wise Digital
צור
איתנו
קשר
https://www.tzemer.co.il/wp-content/uploads/2015/02/cleen_bg.jpg