073-7599110

תיקון שטיחים

ל"צמר שטיחים יפים" הידע והכישורים לבצע תיקון שטיחים מכל הסוגים
כולל שטיחי אריגה ושטיחים מקיר לקיר. מחלקת התיקונים מבצעת גם תיקונים
אומנותיים ע"י מומחה מפרס, בעל ניסיון רב שנים.
תיקון פרנזים בעבודת יד, תיקון קנטים בעבודת יד, תיקון צבע לאחר הצפה ותיקוני חורים.

כיבואנית מובילה של כל סוגי השטיחים בעבודת ידל"צמר שטיחים" יתרון
גדול בזכות המקצועיות והידע הרב של עובדיה בכל נושא האריגה, הכולל
זיהוי שיטת האריגה וסוג הצמר, זיהוי הליך הצביעה ועוד.
ידע זה מקנה לנו את האפשרות לתת לך הלקוח, תשובה בכל שאלה בנושא
תיקון שטיחים וניקוי השטיח, תוך המלצה כנה לגבי הדבר הנכון לעשות כדי
לשמר את השטיח במצבו הטוב ביותר.

– אחריות מלאה לשטיח שלך

ניתן להחליף שטיח ישן בשטיח חדש

תיקון שטיחים מקצועי

השטיח האהוב עליכם נקרע? לפני שאתם מתאבלים עליו כדאי לפנות לחברת צמר שטיחים יפים. לחברה יש את הידע, הניסיון, כוח האדם והכלים הדרושים עבור תיקון שטיחים מכל סוג ובכל רמת נזק. בין היתר החברה מתקנת שטיחים מקיר לקיר, שטיחים ארוגים ביד, תיקונים אומנותיים, תיקון קנטים, תיקון פרנזים, תיקון חורים ותיקוני צבע גם לאחר הצפה. היכולת נשענת בין היתר על היכרות מעמיקה עם מגוון חומרי גלם של שטיחים וסוגים שונים של אריגה והליכי צביעה. כל זאת מסופק עם שירות אמין בשקיפות מלאה ואחריות עבור העבודות המבוצעות, ועם המלצות לתחזוקה נכונה של השטיח.

הצורך בתיקון שטיחים

יש לדעת כי סוגי נזקים רבים בשטיחים כמו קרעים, חורים, קרחות, שפשופים, דהיית צבע ועוד, ניתנים לתיקון מקצועי על ידי חברתנו. לא אחת, גם אם ניראה לכם שמצב השטיח אינו בר תיקון, תופתעו לגלות שיש לנו את היכולות והכלים לתקנו ולהחזיר את הדרו המקורי. יחד עם זאת, חשוב לציין כי יש לטפל כמה שיותר מהר בנזקי שטיחים מכיוון שככול שחולף הזמן הם נוטים להתפשט, לגדול ולהחריף. לכן, אם חשוב לכם השטיח ואתם רוצים לשמר את חזותו הנאה ואת ערכו הכספי, כדאי לבצע עבודות התיקונים כמה שיותר מהר ומיד לאחר זיהוי נזק.

מתי כדאי לתקן שטיחים

תיקון שטיחים הינו הליך מורכב ולעיתים ממושך, המבוצע לעיתים קרובות בעבודת יד ודורש ניסיון וידע רב בתחום. עבודות מורכבות אלו אינן זולות והן מיועדות בעיקר עבור שטיחי יוקרה הארוגים בעבודת יד. כמו כן, הן מתאימות למי שיש לו שטיח בעל ערך נוסטלגי שחשוב לו לשמרו. מעבר לכך, בבואנו לבחון את מצב השטיח שלכם וטרם תחילת העבודות, נעריך את מצבו ונמליץ לכם אם כדאי לתקנו או לרכוש שטיח חדש במקומו.

נזקים נפוצים בשטיחים

עם השנים שטיחים עלולים לסבול משורה ארוכה של נזקים הנדרשים בתיקון. בין סוגי העבודות של תיקון שטיחים שאנו מבצעים:

  • תיקון פרנזים וקנטים – פרנזים היוצאים משולי השטיח וקנטים התפורים בהיקפו, מיועדים לא רק כדי לייפות אותו אלא גם בכדי להגן עליו. לנו יש את היכולת לספק לכל סוג של שטיח תיקוני קנטים ופרנזים הנכונים לו בהתאמה מלאה לאופן אריגה, סוג סיבים ובקשות הלקוח.
  • קרעים – לאחר שנים של שימוש, שטיחים הארוגים בעבודת יד או במכונה נוטים לסבול מקרעים, המתחילים מקרעים בלתי נראים ועם הזמן גדלים והופכים למובחנים. הסיבות להיווצרות הקרעים הן רבות ושונות, למשל בגין הצבת ריהוט כבד על השטיח, קיפול לא טוב ועוד. בנוסף, צורת הקרע ואופן התפשטותו משתנה בהתאם לסוג השטיח, גילו ואופן אריגתו. את עבודות התיקון עצמן אנו מבצעים לרוב בעבודת יד, המשחזרת בדייקנות את הדוגמאות המקוריות.
  • שחזור והפרדת צבע ושיקום דוגמאות – תופעה נוספת ממנה סובלים שטיחים, בייחוד פרסיים, היא אי יציבות של צבעים המובילה למריחה של גווני השטיח ולטשטוש דוגמאותיו. הבעיה נוצרת לרוב לאחר מגע עם נוזלים, למשל עקב שטיפת בית או הצפה, ואנו ממליצים להביא לתיקון את השטיח כשהוא עוד רטוב, אם כי היא ניתנת לתיקון על ידנו גם לאחר שהשטיח התייבש.
  • מתיחתם של שטיחים – בעיה שקיימת בייחוד בשטיחי צמר וניכרת בהופעתם של גלים עקב טיפול לא נכון, כמו קיפול או הרטבה. מדובר בבעיה אסטטית וגם בטיחותית העלולה לגרום למעידה. כמו כן, הגלים מובילים לשחיקה ובלאי מואצים של השטיח. אנו פותרים בעיה זו באמצעות ציוד ושיטות מתקדמות המאפשרות למתוח את השטיח בחזרה לצורתו המקורית השטוחה מבלי לגרום נזק לסיביו. המתיחות מבוצעות בהתאמה מלאה לסוג השטיח, גילו, חומריו, מצבו וסוג אריגתו.

אנחנו נגיע אליך הביתה ויחד, נעזור
לך להתאים שטיח כמו כפפה ליד

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Close form
לתאום פגישה
paamon
       073-7599110   shapoor@tzemer.co.il     כתובת משרד ראשי: אליהו איתן 3 בית גירון, ראשון לציון
כל הזכויות שמורות לצמר שטיחים יפים - יבוא, ניקוי ותיקון שטיחים. עיצוב אתרים: סטודיו משק 8, פיתוח Wise Digital
צור
איתנו
קשר
https://www.tzemer.co.il/wp-content/uploads/2015/04/a_1920_7671.jpg